Військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

Дата: 06.05.2018 22:39

3-4 травня на території санаторія "Сокілець" пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Гра проводилася з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді в позаурочний час засобами фізичної культури, історичних та військових традицій Українського козацтва.

У змаганнях прийняли участь команди учнів 14 загальноосвітніх навчальних закладів.

Учні 9-10-х класів Ковалівського НВК під керівництвом вчителів Руденко Л.М., Кожем'яки Ю.М., Верховод А.В. взяли активну участь у всіх видах змагань. Рій під назвою "Нащадки козаків" у складі 8 чоловік показав хороші результати у військово-патріотичній грі.

У таборі постійно залишалися двоє учениць, які слідкували за порядком та готували їжу.

Учні брали участь у різних спортивних змаганнях, показували свої вміння у конкурсах “Впоряд”, "Відун", "Ватра", "Перетягування линви",  "Стільба", "Смуга перешкод", "Медицина".

Учням сподобались конкурси і загальна атмосфера, яка панувала під час змагань, дозволивши усім об'єднатись, згуртуватись та підтримувати один одного.

Учасники гри були нагороджені грамотати та цінними призами.