Випускне свято четвертокласників

Дата: 28.05.2018 22:50

Щороку четвертокласники прощаються із початковою школою, дякують першим вчителям за працю та турботу.

25 травня у нашій школі відбулося радісне свято «Прощавай, початкова школо». Велику працю та творчість щодо сценарію, музичного оформлення і танцювальних номерів доклала організатор випускного балу Верховод Алла Вікторівна. З радісними посмішками на обличчях, святково одягнені випускники прибули на свято. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості.

У вступній частині заходу було представлено спогади про дитинство та перші роки у школі під назвою “Як усе починалося….” Далі, випускники говорили теплі слова своїм першим вчителям, Грицун Тетяні Володимирівні та Лещенко Ірині Іванівні, які були поруч з ними чотири роки. Висловили подяку за велику учительську працю, за старання, за материнську любов до кожного.

Учні подолали першу сходинку до вершини Країни знань, закінчили початкову школу. Вони продемонстрували все те, чого навчилися за чотири роки навчання у школі: гарно декламували вірші, танцювали, співали пісні, розігрували сценки. Глядачі не шкодували аплодисментів для талановитих школярів.

Цікавим для батьків був відеоролик "Звичайний день наших четвертокласників", де усі ролі зіграли їхні діти.

З великою любов’ю і шаною зверталися випускники до своїх батьків та рідних. Надзвичайно гарно та влучно були підібрані слова та пісні.

В кінці свята кожному четвертокласнику перша вчителька вручила значок "Випускник 2018".