Веселі канікули у таборі «Романтик» продовжуються!

Дата: 04.06.2018 23:01

Сьогодні вихованці табору почали цікаву та пізнавальну мандрівку країною «Дружболандія», яка буде тривати до п’ятниці. Звичайно, кожна далека подорож неможлива без авіаперельоту. Тому діти побували в аеропорті «Дружба», де на них чекали  зали із заняттями та розвагами.

Розпочалася мандрівка запальною зарядкою, а потім Веселий Літачок порозвозив усіх по різних залах. Одні полетіли на урок християнської етики, де вчилися правильному спілкуванню з друзями; другі -  на караоке, де вивчали веселі пісеньки-руханки; треті – на урок здорового харчування , де власноруч готували смаколики та солодощі з корисних продуктів;  четверті – на рукоділля, де самостійно виготовляли подарункові коробки, брелки, сонечка із побажаннями. Після кожного заняття загони мінялися місцями, таким чином діти відвідали усі зали аеропорту. Під кінець дня вихованці були втомленими та щасливими.

Тиждень обіцяє бути насиченим, цікавим, веселим. Чекайте на нову інформацію та фото!