Тиждень трудового навчання

Дата: 21.04.2018 23:09

У Ковалівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ліцей з 16 по 20 квітня 2018 р.  проводився тиждень трудового навчання. Всі заходи відбулися згідно  плану роботи, за проведення яких відповідали вчителі трудового навчання Баранов Олександр Анатолійович та Шевчук Галина Сергіївна.

16 квітня відбулося відкриття  тижня  трудового  навчання. Учні  ознайомилися  з планом роботи. Відбулася  лінійка «Тільки в праці життя і краса людини».

Цього ж дня було проведено конкурс  знавців  трудового навчання (розгадування кросвордів,  ребусів, головоломок, шарад).

17 квітня відбувся трудовий  десант «Чисте  довкілля», у якому приймали участь учні  7, 8, 9 класів.

Були проведені бесіди на  тему: «Усі професії важливі, усі професії необхідні», «Можу, хочу, треба» (9 кл.)

18 квітня відбулося змагання  кмітливих  та  винахідливих (6 кл.)

19 квітня одинадцятикласники показали мистецтво виготовлення унікальної  декоративної тарілки.

Виготовлення сувенірів до Дня Матері.

20 квітня відбулася виставка  творчих  робіт , виготовлених  на уроках трудового навчання  і вихованцями  гуртка.

Підведення  підсумків  тижня  трудового навчання.

Особливу подяку виносимо учням 5-11 класів за активну участь в проведенні  тижня. Дуже відповідально попрацювали, прибираючи пришкільну територію,  хлопці 6,7,9,10,11 класів, дівчата 8 класу, мистецтво виготовлення унікальної  декоративної тарілки показали  хлопці 11 класів. За активну участь у виставці робіт, що була представлена у шкільній бібліотеці слід відмітити таких учнів , як Превор  Іван -9 кл, Гапон Олег- 9-кл, Ратушнюк Владислав -5 кл,  Грушко  Віталій -5 кл,  Чухно  В’ячеслав -4 кл, Комарчук Олександр -7 кл, Стецюра Роман -5 кл, Андрійченко Дмитро -5 кл., Студніцкий Олександр -4 кл.,Гавриленко Артем-4 кл.