Вибори голови учнівського самоврядування

Дата: 21.09.2018 23:16

13 вересня 2018 року в Ковалівському НВК відбулися вибори Президента школи. На цю посаду претендували троє кандидатів: Соколов Максим – учень 11 класу; Простов Дмитро – учень 10 класу; Пастух Лілія – учениця 9 класу. Більшістю голосів Президентом школи на 2018-2019 навчальний рік був обраний Соколов Максим – учень 11 класу, заступником – Пастух Лілія, учениця 9 класу. Протокол з результатами виборів був вивішений в той же день у вестибюлі ліцею, а в понеділок,  17 вересня , на щотижневій робочій лінійці президент школи і його заступник були представлені всім учням ліцею.