Дата: 22.02.2018 23:25

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови в Ковалівському ліцеї проведена низка заходів, метою яких є донести до учнів красу і багатство української мови, формувати відчуття краси рідного слова, розвивати мовленнєві здібності учнів.

В цей день учні школи мали змогу долучитися вустами і серцем до материнської мови- найкращої, найсвятішої, найріднішої.

Найграндіознішим, що об’єднало нашу велику шкільну родину, було написання диктанту Національної єдності учнями 5- 10 класів.

З метою залучення учнів молодшої школи до читання української книги бібліотекарем Сук Л.В. та вчителькою Грицун Т.В. , класоводом 4–Б класу, був проведений спільний захід ’’Із слова все розквітло, із слова вийшли ми’’.