Козацькому роду нема переводу!

Дата: 31.05.2018 23:35

Знати історію свого народу, значить впевнено дивитися у майбутнє. А нашому народу є чим пишатися.

В сонячний та гарний день, 31 травня відбулися Козацькі забави. Уся школа , від 2 по 11 класи, вирушила у парк на змагання. За звання найспритніших, найвправніших та найвитриваліших змагалися  учні 5-11 класів.

Підхід до організації урочистої частини заходу, залучення символіки: герби, емблеми, девізи загонів, одяг козацької старшини, допоміг наблизити сучасних дітей до козацьких традицій.

Перед змаганнями козацька старшина урочисто прийняла учнів 5-их класів у козачата. Їх новий статус засвідчила грамота, яку отримав кожен п’ятикласник.

Ідеєю змагань на Козацьких забавах  був не лише фізичний розвиток наших школярів, але й прагнення прилучити учнів до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацької моралі.

Показавши свою спритність, умілість, витримку веселі та стомлені козаки та козачки підкріпилися смачною козацькою кашею, яка була приготовлена на вогнищі. Втомлені та щасливі, заряджені позитивом, всі пішли додому.

Хлопці та дівчата довели, що козацькому роду нема переводу.