Новорічні подарунки!

Уся шкільна родина Ковалівського ліцею щиро вдячні ТОВ "СТ"Агрономія", зокрема директору Олегу Сандуляку, які, в такий важкий для всіх час, знайшли можливість подарувати дітям незабутні враження, позитивні емоції та солодощі.

21:29 22.12.2022

“Миколай іде до нас”.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в Ковалівському ліцеї. Учні 5-А класу з класним керівником Савченко О.П.  підготували чудову літературно-музичну композицію для першокласників  - “Миколай іде до нас”.  Діти в інсценізації розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, співали пісні. Дякуючи Віталію Кульчицькому, по закінченню заходу всі отримали подарунки від Святого Миколая.

17:33 22.12.2022