Перший урок «Ми – українці: честь і слава незламним!

1 вересня символізує початок нового навчального  року. Як хвилюються першокласники, коли вперше йдуть до школи. Як пишаються 11-класники, коли розуміють, що тепер на них рівняється вся школа. Як хвилюються дорослі, коли відпускають своїх дітей до школи. Протягом усього життя цього дня майже кожна людина тишком усміхнеться, згадуючи минуле. Саме в перший день навчання проводять перший урок.

17:02 11.09.2022

Прощавай букварику!

Непомітно, мов на крилах, пролітає навчальний рік - вже травень, оповитий ніжними барвами весни. Особливо запам'ятається він найменшим учням – першокласникам Ковалівського ліцею. Ще зовсім недавно малята переступили шкільний поріг, сьогодні ж - особливо схвильовані та зосереджені, тому що відбулося чудове, довгоочікуване незважаючи на те, що дистанційно -  шкільне свято «Прощання з Букварем».

19:59 24.05.2022