Всесвітній День ведмедика

Учні 2-А класу долучилися до Всесвітнього Дня ведмедика. Діти та вчителі прийшли до школи та на роботу із м'якою іграшкою, ведмедиком. У всіх була щира посмішка на обличчях. Ведмедик допогав учасникам, насамперед, зберегти ментальне здоров'я, у роботі на уроках, вивченні нового матеріалу та у розвагах. Як в учнів, так і у вчителів, залишилися приємні враження від проведеного дня.

17:51 19.10.2023

Мій підручник – добрий друг, всім приємно брати до рук

Згідно плану роботи КЗ «Ковалівський ліцей» та шкільної бібліотеки у жовтні 2023 року відбулася  перевірка стану підручників  у складі  педагога організатора І.М. Мартинюк, завідуючої бібліотеки Н.Б. Майбороди та представників учнівського самоврядування.

17:45 19.10.2023