План роботи методичного об'єднання вчителів початкових класів на 2017 – 2018 навчальний рік

ТЕМАТИКА  ЗАСІДАНЬ

І  СЕМЕСТР

Заняття  І

1. Аналіз роботи методичного об’єднаннявчителівпочатковихкласівза минулийрік.
  2. Складання та затвердження плану роботи МО на 2017-2018   навчальний  рік.
  3. Опрацювання інструктивно-методичних матеріалів та рекомендацій Міністерства освіти і наука України про викладання навчальних предметів та ведення ділової документації у початковій школі                 у 2017-2018 навчальному році.
  4. Огляд методичної літератури.
  5. Засідання «круглого столу». Обмін педагогічним досвідом.

Заняття ІІ

1. Відкритий урок математики у 4 класі: «Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв’язування  задач». Вчитель Лещенко І. І.
  2. Відкритий виховний захід у 4 класі: «Квітни мово наша рідно!»       Вчитель Лещенко І. І.
  3. Відкритий виховний захід «Усі професії важливі». Вихователь Тимрієнко І. В.
  4. Доповідь «Предметно-інтегрований підхід в організації навчально-виховного процесу у початковій школі». Вчитель Дремлюга О. М.
  5. Аналіз відкритого уроку, виховних заходів та обговорення теми доповіді.
  6. Засідання «круглого столу». Обговорення методичних питань.

ІІ СЕМЕСТР

Заняття  ІІІ

1. Відкритий урок математики у 2 класі: «Повторення вивчених таблиць множення і ділення. Доповнення рівностей. Складання і розв’язування задач.». Вчитель Дремлюга О. М.
  2. Відкритий виховний захід «Шануй батька й неньку».                       Вчитель Дремлюга О. М.
  3. Відкритий виховний захід «Тваринний світ лісу».                        Вихователь Тимрієнко І. В.
  4. Доповідь «Особистісно-зорієнтоване спілкування як важлива складова професійної компетентності вихователя». Вихователь Тимрієнко І. В.
  5. Аналіз відкритого уроку, виховних заходів та обговорення теми доповіді.
  6. Засідання «круглого столу». Обговорення методичних питань.

Заняття ІV

1. Доповідь «Психолого-педагогічний супровід учнів із початкової школи – в середню школу». Вчитель Грицун Т. В.
  2.  Доповідь «Нестандартні інноваційні форми роботи з учнями початкових класів». Вчитель Лещенко І. І.
  3. Затвердження матеріалів для проведення Державної підсумкової атестації у 4 кл.
  4. Діагностика рівня знань з основних предметів учнів 4-х класів.
  5. Засідання «круглого столу». Обговорення методичних питань.
  6. Підсумки роботи методичного об’єднаннявчителівпочатковихкласів за 2016-2017 навчальний рік.