Випуск 2018 року

2017 - 2018 н.р.

ЗНАЙОМТЕСЬ, ЦЕ НАШ КЛАС!

Що таке одинадцятий клас? Мабуть, відповідь на це питання знають ті, хто вже пройшов через цей етап життя. Для учнів нашого класу – це останній рік у школі, екзамени, випускний вечір і безліч цікавих спогадів.

Невдовзі наше життя дуже зміниться і ми будемо лише згадувати шкільні роки з посмішкою на обличчі. Дивлячись на своїх однокласників, я розумію, що кожен з нас індивідуальність і в майбутньому може досягти успіхів. Наприклад, знання англійської мови допоможуть нам навчатися за кордоном. Також приємно розуміти, що в нашому класі не тільки розумні, а й фізично розвинені та культурно освічені діти.

До речі, уроки фізичної культури завжди проходять весело та цікаво, а головне з гарним результатом. Змагання з волейболу завжди проходять емоційно, з величезним бажанням перемогти суперника. Щоправда, обурення та викрики дівчат під час гри викликають посмішку на обличчах хлопців.

Наш клас досить активний, тому без нас не проходить майже жоден масовий захід. Танці,  флешмоби, квести – всюди ми можемо себе проявити. І найголовніше – це наша дружність, креативність, харизма і здатність доповнювати один одного.

Без сумніву, кожен з нас особистість. І наші дівчата не бояться цього показувати. Зміна зовнішності для них не проблема. Чи не кожного місяця вони дивують класного керівника своїм новим образом.

До речі, згадуючи фотосесії, можна відмітити, що піднесений настрій супроводжує нас всюди. За словами фотографа, з нами легко працювати – ми прості, позитивні, творчі особистості.

Ми впевнені, що не даремно пройшли через все це, набралися досвіду. І в майбутньому будемо такими ж комунікабельними, активними та товариськими.

Анастасія Попенко