Рідна матусю, до тебе я горнуся!

Дата: 17.05.2018 00:15

Любов матері… Що може бути сокровенніше? Жінка-мати  - лаконічно, але водночас так багато. У нас підсвідомо живе довіра до неї , ми знаємо ,що мати ніколи не відвернеться від своєї дитини, її любов сильніша над усе. Ніхто так , як вона,  не здатен відчути і зрозуміти зранену душу. ЇЇ серце щемить,коли дитині погано,вона співпереживає з нею,вміє співчувати. Адже мама - це та стіна, той фундамент, підтримка, які дають змогу встояти, втриматись. Ніхто так не порадіє і не поплаче з нами, як мама. Вона - сонце й небо. Адже саме мати дає життя і веде по життю.

Традиційно у другу неділю травня в Україні відзначають День Матері. В нашому ліцеї  учні  6-Б  класу з класним керівником Русланою Олександрівною Гаражою  провели  душевне та тепле свято для найрідніших  -   «Рідна матусю, до тебе я горнуся!» Діти вітали матусь  ніжними віршами, піснями і танцями.  У запальному  танці хлопчики  показали своє вміння прати одяг. Мами із задоволенням брали участь у веселих конкурсах. Усім мамам були вручені медалі «Найрідніша матуся» та весняні квіти. На завершення Руслана Олександрівна теж привітала матусь та побажала : «Нехай ваші діти цінують вас, люблять вас, дають те тепло, яке повсякчас отримують від вас».

Бережімо наших матерів, даруймо їм хвилини щастя, вітаймо їх зі святом, яке належить їм!