Накази

Лист  № 01-35/277 від 16.04.2024 "Про визначені дати випуску на документах випускників 2024 року"

Наказ щодо зарахування до 1 класу 2024-2025 н.р.

Протокол № 7 засідання педагогічної ради вчителів КЗ "Ковалівський ліцей" від 25 березня 2024 року "Про вибір та замовлення підручників для учнів 11-х класів."

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу (повторне)

Про підсумки атестації  педагогічних  працівників  у  2023-2024  навчальному році

Витяг з протоколу № 4 засідання педагогічної ради вчителів "Ковалівського ліцею", "Подільської філії", "Рубанської філії"

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу

Протокол № 2 засідання педагогічної ради вчителів КЗ "Ковалівський ліцей" Про вибір та замовлення підручників для учнів 2-х класів.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу

Протокол № 15 засідання педагогічної ради вчителів КЗ "Ковалівський ліцей"
від 22 грудня 2023 року "Про вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів"

Наказ №86-од від 31.05.23р Про зарахування дітей до ЗЗСО

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу (повторне видання)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу

Протокол засідання педагогічної ради вчителів КЗ "Ковалівський ліцей"від 8 травня 2023 року Про вибір та замовлення підручників для учнів 10-х класів.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу

Протокол від 31 березня 2023 року Про вибір та замовлення підручників для учнів 6(5)-х класів.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу

Протокол від 27 лютого 2023 року Про вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів.

Список  педагогічних працівників Ковалівського ліцею,  що  підлягають черговій  атестації у 2022-2023 навчальному році

Про організацію інклюзивного навчання в  школі в 2022-2023 н. р.

Наказ про зарахування дітей до закладу загальної середньої освіти від 31 травня 2022

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Протокол № 7 засідання педагогічної ради вчителів КЗ "Ковалівський ліцей" ( Про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу)

«Про організацію та проведення комунікаційної кампанії освітніх реформ в частині профорієнтаційної роботи»

Про приймання заяв про зарахування дітей до першого класу на 2022-2023 навчальний рік

Протокол №2 засідання педагогічної ради вчителів КЗ "Ковалівський ліцей"

Повторне замовлення підручників для 9 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу

Про створення атестаційної комісії у 2021-2022 навчальному році

Про зарахування дітей до закладу загальної середньої освіти від 31 травня 2021

Про приймання заяв про зарахування дітей до першого класу на 2021-2022 навчальний рік

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 8 класу (дозамовлення)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 8 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 4 класу

Алгоритм дії  у разі нещасного випадку під час освітнього процесу

Про  затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу

Про зарахування дітей  до закладу загальної середньої освіти

Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року

Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році

«Щодо організації дистанційного навчання учнів із використанням інформаційно-комунікаційних технологій»

Про онлайн-трансляції

Про внесення змін до наказу від 16 вересня 2019 року № 130-од «Щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину»

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти Ковалівської ОТГ»

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу закладів загальної середньої освіти

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ № 21 від 09 січня 2020 року

Про організацію харчування в 2019-2020 навчальному році

Наказ про підвіз

Акт ЗАМІР  ВІДСТАНЕЙ 2019

ДОДАТОК ПІДВІЗ список дітей

Режим роботи ВОДІЯ

Графік руху автобуса 1 2019-2020

Графік руху автобуса 2 на 2019-2020

маршрут 1 на 2019-2020

маршрут 2  на 2019-2020

Про створення належних умов для безпечного харчування

Зарахування до 1-х класів

Протокол засідання педагогічної ради вчителів "Про проведення конкурсу відбору проектів підручників"

Про проведення конкурсного відбору підручників

Замовлення підручників для учнів 2-их класів

Список учнів перших класів (2018-2019 н.р.)

Замовлення підручників для учнів 1-их класів

Про проведеняя ДПА та завершення 2017/2018 н.р.

Замовлення підручників для учнів 10 класу

Замовлення підручників для учнів 5-х класів

Наказ про організацію харчування у 2017-2018 н.р.

Наказ про організацію підвозу у 2017-2018 н.р.

Акт про замір відстаней між зупинками шкільних автобусів

Режим робочого дня водія шкільного автобуса

Карта-схема маршруту шкільного автобуса Головеньки, Потоки

Карта-схема маршруту шкільного автобуса Сподахи Боблів