Сміх - це здоров'я

Дата: 09.04.2018 01:27

2 квітня  в БК села Ковалівка відбулося свято гумору "Сміх - це здоров'я".

В цей вечір вся Ковалівка сміялася. Цей сміх був чутний всякому, хто проходив повз сільський будинок культури, де відбувався перший в селі день сміху. Близько двох тижнів готувалися до нього учні-шестикласники, восьмикласники та одинадцятикласники Ковалівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей". І свято вдалося! Діти чудово впоралися зі своїми ролями та проявили себе талановитими артистами.

Вечір відбувався в атмосфері дотепного гумору, веселого настрою, доброзичливого товариського сміху, наскрізь переповнений позитивними емоціями.