Зустріч з представниками району

Дата: 13.10.2018 07:38

З метою правової просвітницької діяльності третього жовтня у нашу школу завітали гості району: представники служби у справах дітей, районного центру сімї та молоді, Немирівської філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Для учнів 6-8 класів була прочитана лекція «Підліток у правовому суспільстві». Під час виступу представників служб були висвітлені і обговорені з учями такі теми: «Права і обовязки сучасних підлітків», «Протидія булінгу  у шкільному середовищі», «Можливості професійного навчання. Вибір професії».

Учні середніх класів із цікавістю слухали виступаючих, були активними у діалозі з ними та запрошували в школу із цікавими лекціями. На завершення зустрічі учні отримали у подарунок календарики.