Дата: 13.10.2018 08:11

Вклоняємось Учителю своєму

В першу неділю жовтня всі освітяни України святкують  День працівника освіти. Тому в п’ятницю,  напередодні свята учні Ковалівського НВК вітали своїх наставників.

Зранку біля входу у школу  члени учнівського самоврядування організували та провели акцію «Серце віддаємо учителю».  Дівчатка 9 класу зустрічали педагогів, дарували їм серця із побажаннями та вітали зі святом.

Традиційно відбувся день учнівського самоврядування, де учні змогли спробувати себе у ролі вчителів та працівників школи.

А на завершення учні 11 класу з класним керівником Чухно Н.І. привітали вчителів святковим концертом, в якому взяли участь учні більшості класів школи.