Загальношкільні батьківські збори

Дата: 02.11.2019 15:29

23 жовтня відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Школа, родина – успіх дитини!». Розпочала збори заступник директора з виховної роботи О.Б.Якимець. Вона надала слово директору НВК В.І.Кривошеї, який ознайомив присутніх із новинами  законодавства в освітньому процесі,  станом справ у школі.

О.Б.Якимець у своєму виступі наголосила батькам про необхідність тісної співпраці з школою для покращення поведінки та рівня знань учнів.

Шкільний психолог  І.В.Чорната донесла батькам інформацію на теми: «Профілактика насильства в сім`ї» та «Торгівля людьми – небезпека поряд».

Також, на батьківські збори була запрошена медична сестра школи  С.В.Коломієць.  Вона підвела підсумки щорічного медогляду учнів навчального закладу та наголосила на важливості щеплень для дітей та дорослих. Звернула увагу батьків на зовнішній вигляд та охайність їхніх дітей.

Дякуємо усім батькам, які прийшли на збори.