День миру

Дата: 22.09.2019 16:34

21 вересня світ відзначає Міжнародний День Миру.

Сьогодні, коли Україна змушена боронити свої кордони та виборювати своє право на незалежність, поняття «мир» стало особливо актуальним. Тому громадяни нашої держави ставляться з глибокою пошаною до цього дня, який дарує надію і віру у світле майбутнє нашої Батьківщини!

До Дня Миру учнівське самоврядування Ковалівського НВК організувало «КОЛО МИРУ» . Також було проведено флешмоб «Ми змінимо світ! Ми за мир!».Учні початкових класів малювали малюнки на асфальті «Ми за мир у світі!».

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття світу.

Бережімо мир, бо це – найважливіше, що є у світі!

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють  налито.

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі!