Новорічні свята

Дата: 05.01.2019 17:59

Новий рік – улюблене свято всіх дітей! Вони чекають цього дня цілий рік. В Ковалівському НВК  з 26 по 28 грудня відбулися новорічні ранки та вечори для учнів 1-11 класів.

У кожному з турів була своя новорічна вистава з казковими героями. Діти з великим задоволенням співали новорічні пісні, танцювали біля ялинки, брали активну участь у конкурсах та розвагах. Дякуючи спонсорській допомозі, жодна дитина не залишилась  без призів і подарунків.

Приємно вразила активність батьків у підготовці новорічних костюмів для дітей і їхня присутність на святах.

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки та проведення новорічних ранків і створення святкової атмосфери!