День Свободи та Гідності

Дата: 22.11.2019 19:36

З нагоди відзначення шостої річниці Дня Гідності та Свободи 21 листопада, було проведено захід, спрямований на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Захід провела учитель історії Артишко Н.І. із учнями 5х-7х класів,біля стіни пам’яті загиблим  “Небесної сотні» і воїнів АТО. Учні визначили значення слів «Свобода та Гідність», долучились до хронології подій.

Школярі пройнялися почуттям болю та гордості за своїх земляків Мушти Максима та Зайця Руслана, які славилися жагою до волі та незалежності.