День Свободи та Гідності

Дата: 22.11.2018 19:51

21 листопада в Ковалівському  НВК був проведений виховний захід присвячений Дню гідності та свободи.

Перед учнями 3-4-х класів виступила вчитель  історії і правознавства Артишко Н.І., яка розповіла про історію цього дня, про те, що цього річ ми відзначаємо п’яту річницю Революції Гідності. Заєць І. та П`ятківська А. (10 клас) зачитали дітям біографічні дані загиблих земляків-вінничан : Валерія Брезденюка, Юрія Нечипорука, Максима Шимка, Леоніда Подолянського.

Учні початкових класів із цікавістю слухали повідомлення і пояснювали, як вони розуміють що таке людська гідність і як потрібно її поважати.

Завершився захід традиційним вітанням: «Слава Україні! Героям слава!»