Новорічні свята в школі

Дата: 31.12.2019 20:14

Зимові свята люблять  і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне —чудес.

23-24 грудня чарівне дійство завітало до учнів Ковалівського НВК. Діти, одягнені у яскраві костюми, побували у справжній новорічній круговерті.

Учнів 1-5-х класів розважали запрошені аніматори.  Школярі з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, співали пісень і хороводів. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза і Снігуроньки та вручення солодких подарунків, призів дітлахам.

Окремо для учнів 6-7-х та  8-11-х класів  школи був організований Новорічний вечір. Діти з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші, показували новорічні сценки, брали участь у конкурсах.

Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.