1 Вересня !!!

Дата: 09.09.2019 20:51

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути!

Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

Так і в нашому ліцеї  1 вересня відбулася святкова лінійка, на якій були  присутні учні, вчителі, батьки, гості. Усі бажали школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Особлива увага приділялася тим, для кого шкільний  дзвоник дійсно пролунав вперше  - першокласникам. Для них звучали найщиріші побажання, а також їм  вручали подарунки від Ковалівської сільської ради та одинадцятикласників.