Герої не вмирають!

Дата: 24.02.2019 20:55

Небесній сотні, шана й молитви

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий,  Боже, освяти

І в мирі, Господи,  прийми до себе.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

До дня Героїв Небесної сотні  20 лютого вчителем історії Артишко Н.І. на Алеї Слави  був проведений виховний захід  «Ангели пам’яті». Учні 6-Б, 9 та 11 класів розповіли присутнім про події Революції Гідності, про загиблих  Героїв  Вінниччини.

Приємною несподіванкою під час заходу  став візит колишнього учня нашої школи, а зараз військовослужбовця, учасника  ООС Євгенія Скородумова. Він щиро подякував усім за підтримку волонтерського руху, а саме за продукти харчування , які ми збирали та передали для бійців на сході України.

На завершення , під неофіційний гімн Майдану «Пливе кача», усі передавали з рук в руки запалену свічку скорботи, як символ нашої пам’яті про Героїв.