В гостях у казки

Дата: 29.04.2018 21:55

Першим літературним твором у житті кожної людини є казка. Всі ми добре пам’ятаємо, як їх нам читала мама  в дитинстві. Усі діти  виростають на казках.

І ось, 26 квітня учні 3-А класу , під керівництвом  Чернати Олени Валентинівни підготували інсценізацію відомої української казки "Пан Коцький". Мов справжні актори учні майстерно перевтілювались в казкових героїв, а виготовлені ними декорації та костюми ще більше допомогли "оживити" казку.  Глядачі - батьки, вчителі та учні, разом з юними акторами на мить поринули у казкове   дитинство.

Казка розуму навчає,

Вчить добро в житті творити.

І до чесності привчає…

Тобто вчить, як в світі жити.

Людям вчить допомагати,

Щирим, щедрим, світлим бути,