ПОДЯКА ЗА ПОДАРУНКИ

Дата: 26.12.2023 13:47

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казки та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно, любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

Напередодні новорічних свят подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій  від нашого мецената   Віталія Володимировича Кульчицького  отримали всі учні ліцею. А ще всі учасники  шкільних олімпіад ІІ рівня отримали смаколики також дякуючи  Віталію Володимировичу.

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Різдвом Христовим та Новим Роком. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.

Дякуємо  ЗСУ,  нашим незламним воїнам за можливість бачити щастя в очах дітей у цей буремний небезпечний час!