Мова – це серце народу

Дата: 21.02.2022 13:55

Мова -  незбагненний феномен людського суспільства. У мові нація закодовує свою історію, багатовіковий досвід, свою самобутність, надбання культури.

21 лютого увесь світ відзначає День рідної мови. Учні Ковалівського ліцею теж долучилися до урочистих заходів з нагоди вшанування української мови. Незабутнє враження справив на п'ятикласників конкурс «Юні знавці мови». Учні шостих класів декламували вірші про мову та переглядали презентацію  «Мовні цікавинки». Маловідомі факти про рідну мову вразили учнів середніх класів. Вони підготували повідомлення. Учні старших класів взяли участь у диспуті «Мова має значення». Діти пов'язали питання мови із сьогоденням. Учні 3-Акласу взяли участь у бліц- вікторині " Ми знаємо українську мову" та отримали за це  грамоти . У шкільній бібліотеці діяла виставка  «Не бійтесь заглядати у словник…»

Тож бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством, красою і духовністю!