Загальношкільні батьківські збори

Дата: 20.10.2023 13:57

19 жовтня в Ковалівському ліцеї відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Партнерство заради майбутнього».  Директор В.І.Кривошея  розповів про особливості навчально-виховного процесу 2023-2024 навч.року. Практичний психолог ліцею І.В.Чорната  ознайомила батьків з такими питаннями: «Булінг в освітньому середовищі» та « Правда про електронні сигарети». Медична сестра С.В.Коломієць наголосила батькам про важливість щеплень для дітей та дотримання гігієни вдома та в школі.

На зборах відбулися вибори голови батьківського комітету ліцею. Одноголосним рішенням було обрано С.П.Книш. На завершення заступник директора О.Б.Якимець подякувала батькам за співпрацю, розуміння і підтримку.