Виставка «Дари осені»

Дата: 25.09.2022 14:01

За вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки і т.д.

Щорічно в нашій школі проходить виставка осінніх композицій «Дари осені» серед учнів 1-11 класів. На виставці, яка відбулася 20.09.2022 року в очному та дистанційному форматах,  були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Вражало різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Звичайно, найбільше композицій було присвячено темі миру в Україні, вірі в Перемогу.

Дякуємо всім за участь у виставці , готуючись до якого можна проявити свої осінні фантазії, уміння в поробках з природного матеріалу та насолодитися золотими кольорами осені, запахом її дарів.