Благодійний мистецький ярмарок

Дата: 17.03.2023 14:18

Людина i праця, людина й пiсня, людина й витвiр мистецтва - це все вiчне, безсмертне, щось своєрiдне й глибоко вражаюче. Наш  народ працьовитий, щедрий на таланти, здiбний, обдарований. Якщо працювати - то до сьомого поту, якщо спiвати - то дзвiнко, розложисто, якщо творити щось - то неповторно, захоплююче.

Є у Ковалівському ліцеї обдаровані, талановиті діти, вчителі, батьки, які показали свої таланти на благодійній виставці-ярмарку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва 13 та 14 березня.  Спрямування зароблених під час ярмарку грошей було очевидним - на ЗСУ. Діти вірять у наших захисників і захисниць, в  непе­реможну силу ЗСУ та світле майбутнє рідної України - тому активно долучилися до благодійної справи.