Тиждень трудового навчання та технологій

Дата: 01.05.2021 14:27

І щоб не думали та не казали,

А труд в житті – найважливіша справа

Відповідно до плану роботи школи на 2020-2021 навчальний рік та з метою актуалізації питання виховання працьовитої особистості, підняття престижності праці як результату трудової діяльності людини,  підготовленої до життя і активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства в період з 26 по 30 квітня   2021 року в Комунальному закладі "Ковалівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – ліцей" Немирівської міської ради Вінницької області  був проведений Тиждень трудового навчання та технологій, в рамках якого  відбулися такі заходи:

№з/п

Зміст  роботи

1.

Відкриття  тижня  трудового  навчання.  Перегляд відеофільмів про трудову  діяльність:

26.04

2.

Виготовлення  Великодніх   поробок  (7 кл.)

Конкурс   знавців  трудового  навчання

27.04

3.

Оформлення   фотозони  до Великодня (дівчата ,9 кл.)

Тест «Моя майбутня професія»

(юнаки , 9 кл.)

28.04

4.

Трудовий   десант «Наведемо порядок і чистоту  на вулиці біля свого  житла» (фотозвіт відправити на вайбер Галині  Сергіївні в особисті повідомлення  або на електронну пошту: master5235@ukr.net)

29.04

5.

Виставка  творчих  робіт  учнів 5-х класів.

Підведення  підсумків  тижня  трудового навчання.

30.04

В ході проведених заходів передбачалося виконання таких завдань: створення сприятливих умов для всебічного розвитку кожного учня, формування компетентностей творчої діяльності, саморозвитку, самоосвіти; формування в учнів практичних навичок творчої діяльності, розвиток творчого та критичного мислення;  формування культури поводження з різноманітними засобами праці; обґрунтованого вибору професії з урахуванням власних здібностей, уподобань та інтересів; виховання активної життєвої позиції, готовності до безперервної професійної освіти; створення умов для реалізації особистісно-орієнтованого підходу до навчання, виховання та розвитку особистості.

Слід відмітити, що вчителі трудового навчання:  Галина Сергіївна Шевчук  та Олександр  Анатолійович Баранов  використовують в роботі нестандартні та нетрадиційні технології навчання та виховання учнів, що спрямовані на розкриття творчої та ініціативної особистості і дають змогу залучати учнів до активної співпраці.

Протягом усього тижня була представлена виставка учнівських робіт, виготовлених на уроках трудового навчання та у позакласний час.