Великдень

Дата: 01.05.2021 14:46

Великдень – величне і світле свято. Кожна сім’ я веде ретельні приготування, прибирає та прикрашає оселю.

Наша шкільна родина теж готувалася до свята, як належить. Вчителі початкових класів у бесідах з учнями цікаво й зворушливо розповідали про роль Великодня у житті людини, про традиції святкування і як вони зберігаються та примножуються в Україні .

Силами учнів – п’ ятих класів було оформлено  виставку великодніх сувенірів, яка показала наскільки вигадливими й талановитими є наші учні!  Вчителі трудового навчання Шевчук Галина Сергіївна  та Баранов Олександр Анатолійович разом з групою творчих учнів 9 –х класів оформили у фойє школи святковий великодній куточок, щоб створити особливий  настрій до великого весняного свята.

Всі охочі могли сфотографуватися чи  просто провести час на перерві серед весняної краси. Дякуємо всім , хто робить життя у школі цікавим та змістовним.