Досягнення натуралістів Ковалівського ліцею

Дата: 30.12.2023 15:04

Активні здобувачі освіти нашого закладу активно залучаються до участі в натуралістичних конкурсах та акціях.

Шестикласниці  Харків Богдана та Сировенко Вікторія  взяли участь у Всеукраїнській акції «Жук-олень -  комаха Червоної книги». Віка виборола ІІІ місце, а Богдана посіла І місце в обласному етапі та стала переможцем у Всеукраїнському етапі, нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України  за змістовну природоохоронну роботу, практичну екологічну роботу – презентацію результатів  власних спостережень за комахами.

Майборода Вікторія, учениця 7-Б класу посіла ІІ місце в обласному етапі конкурсу «Знамениті дерева Вінниччини»  та отримала диплом Вінницької станції юних натуралістів. Вона дослідила  найзнаменитіші дерева села - Ковалівські вікові дуби, які є державною пам’яткою природи.

В рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE («Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля») Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України протягом вересня – жовтня провів Всеукраїнський онлайн фотоконкурс «Україна Яблунева 2023» . Дипломи ІІІ ступеню отримали переможці  : Верховод Софія - учениця 7-А класу, Мартинюк Дар’я - учениця 11-А класу, Саражинська Міла та Цихун Софія -  учениці 7-Б класу.

Також продовжують вносити дані на сайт GLOBE  десятикласники Борисюк Олександра, Дащенко Яна та Бурко Ярослав, а в Радкевич Даші є власний акаунт на цьому науковому сайті.

Нещодавно отримали  результати  конкурсу «GLOBE- календар» : Щегольський Олександр (5-Бкл.), Столяренко Дарія (6-Б кл.)– І місце, Чухно Сергій (11-А кл.), Костюк А.(7-Акл)  – ІІ місце, Зозуля Владислав(11-Акл.) – ІІІ місце.

Вітаємо переможців та  готуємося до нових конкурсів, досліджень та акцій.