Рік за роком з краю в край йде Угодник Миколай!!!

Дата: 07.12.2023 15:04

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес, адже Миколай приносить чемним дітям подарунки.

У Ковалівському ліцеї відбулося дитяче свято до дня Миколая Чудотворця, яке підготували учні 5–А класу під керівництвом класного керівника Дубини Ю.Ю.  для школярів 1-х та 3-го класів. Звуками веселих мелодій почалася літературно – музична композиція. Дітки розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Ангели славили Миколу Чудотворця піснями і віршами, а норовливі чортики все спонукали дітей до злих справ. Але, як завжди, добро перемогло зло.

За іграми, танцями швидко минув час, настала довгоочікувана мить подарунків. Всі учні з рук Святого Миколая і його помічників отримали солодкі подарунки.

День Святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість і надію.