«Ви – наші крила…»

Дата: 30.09.2023 15:21

Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 29 вересня у нашій школі відбулося свято вшанування вчителя «Ви – наші крила…». Організаторами свята виступили учні 11-х класів з класними керівниками Данилюк Т.А., Артишко Н.І.. Майбутні випускники разом з учнями різних класів підготували для вчителів концертну програму, яка нікого не залишила байдужим. Учні висловили свою вдячність учителям чудовими  художніми номерами .

Дякуємо  організаторам та учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність.

А всім освітянам бажаємо міцного здоров`я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, любові, злагоди, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної, мирної України!