«У тиші храму, де живуть слова»

Дата: 03.10.2021 15:37

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.
Бібліотека ? місце, де сходяться минуле з теперішнім та майбутнім. Бібліотеки не лише творять «пам'ять» людства, нації, держави, спільнот, людей ? бібліотеки творять майбутнє успішних незалежних людей, спільнот, держави, нації, людства!

У Ковалівському ліцеї  було проведено ряд заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек:
- дано старт благодійній акції «Подаруй бібліотеці книгу» ,
- для юнацтва було подано експрес-інформацію «Інтернет допомагає». В даній інформації вказані бібліотечні та освітянські сайти, які допоможуть при підготовці домашніх завдань та в написанні рефератів .

- була проведена екскурсія «У тиші храму, де живуть слова» для учнів 2-3 класів, під час якої завідувач бібліотекою Майборода Н.Б.  знайомила учнів з різними відділами у бібліотеці, їхнім фондом та можливостями. Дітки дізнались багато цікавого та корисного та обіцяли частіше приходити до бібліотеки.