Весна іде, красу несе….

Дата: 10.03.2024 15:38

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня.
В цей день цікаво, тепло, щиро відбувся захід у нашій школі, який підготували учні 8-Б класу з класним керівником А.В.Верховод.  Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям та всім працівникам школи.
Звучали пісні, вірші, цікаві відеопривітання, танець запальних черлідерок. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Учні зі сцени дарували всім присутнім жінкам і дівчатам море теплих і зворушливих слів, сповнених любові. Як учасники концерту, так і глядачі отримали безліч позитивних емоцій  і поринули в атмосферу справжнього свята.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення заходу  на рідній українській землі!