Тиждень правознавства

Дата: 27.12.2020 15:51

З 7 по 11 грудня 2020 року в Ковалівському НВК проводився тиждень правознавства, метою якого було підвищення ролі правової освіти школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Вчитель історії та правознавства Артишко Н.І. провела цікаві заходи з учнями 5-А, 6-Б, 8-Б класів – розгадування ребусів, головоломок, вікторини.

Учні 9-х класів здійснили «мандри у світ правових прислів’їв і приказок народів світу», а також провели гру-квест «У колі крутих детективів». Школярі 8-Б,10,11 класів розгадували кросворди «Слідами правової держави» , «Дитина під парасолькою права», філворди «Правовий лабіринт», «Світ юридичних професій».

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати знання в повсякденному житті.