ПАМ`ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!

Дата: 08.05.2022 15:59

Сьогодні в Україні та у світі відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. В цей день вшановуємо пам’ять тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню,  дітям і дорослим , – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Цьогоріч День пам’яті та примирення Україна зустрічає в умовах повномасштабної війни, яку 24 лютого 2022 року розпочала росія. Україна зазнає ще більших страждань від рук росіян, аніж під час Другої світової війни.

Цинічно та підступно ворожа армія руйнує наші життя та вбиває звичайних людей. Гинуть навіть вже старенькі ветерани, які ніколи в житті не бажали повторення війни. Гинуть діти…

Ніколи цього не забудемо, ніколи не пробачимо росії.

Ми переможемо цю війну так, що вона більше не повториться!

Ми сильні, бо МИ— УКРАЇНЦІ!