Перший урок «Україна прекрасна і незалежна»

Дата: 04.09.2021 16:55

Перше вересня! День знань! 2021-2022  навчальний рік запрошує в нову освітню подорож дітей і дорослих: учнів, учителів, батьків. Приготувавши для них безліч цікавих завдань, корисних справ, захоплюючих пригод.

Вже з Першого уроку класні керівники налаштували  школярів на активність, створили гарний настрій, доброзичливу атмосферу, яких би вистачало на весь навчальний рік, Цьогоріч  Україна відзначила  30-річчя з Дня незалежності, тому теми уроку звучали так:

• «З днем народження, рідна Україно!;
  • «Україна – прекрасна і незалежна!»;
  • «З ювілеєм, рідна країна!»;
  • «Будь щаслива, моя Україно!» та ін.

Ці уроки  були  проведені креативно, святково. Педагоги  тематично прикрасили  кабінети. Учні створювали пантбуки, брали участь у веб-квесті, інтелектуальній грі, створювали  віночок побажань Україні, листівочки з вітаннями, переглядали та обговорювали урочистості з нагоди 30-річчя з Дня проголошення незалежності, спілкувалися із запрошеним жителем села Ковалівка учасником АТО.

Патріотично налаштовані , з яскравими враженнями та натхненням ,  вирушили  школярі  Ковалівського ліцею у новий навчальний рік!

Більше фото ТУТ!!!