День Синички

Дата: 12.11.2023 16:57

День Синички – одне з нових екологічних свят, яке святкують в Україні. Це добре свято покликане розвивати в дітей любов до природи,спонукає турбуватися про навколишнє середовище.

У цей день: 12 листопада, люди зустрічали зимуючих птахів, серед яких були синиці. Птахів переміщувалось багато видів, та день назвали саме на честь синички. Це пов’язано з тим, що синичка вважається “божою пташкою”. Так, як “Синиця чубата” є птахом року 2021, то учні 2-А класу прийняли участь у відзначенні Синиччиного дня досить активно:збирали прикмети та приказки, цікаві факти про пернатих, знайомились із меню для птахів, малювали малюнки. Усі свої дослідження занотували у книжечці-саморобці (міні-буці) у вигляді синички.

У цей день прийнято робити  годівнички і готувати підкормку. Маленькі екологи  з допомогою батьків виготовили годівнички та почепили на території школи. У зимові холоди, пернаті друзі будуть мати змогу поласувати смачною та корисною їжею.