Перший урок «Ми – українці: честь і слава незламним!

Дата: 11.09.2022 17:02

1 вересня символізує початок нового навчального  року. Як хвилюються першокласники, коли вперше йдуть до школи. Як пишаються 11-класники, коли розуміють, що тепер на них рівняється вся школа. Як хвилюються дорослі, коли відпускають своїх дітей до школи. Протягом усього життя цього дня майже кожна людина тишком усміхнеться, згадуючи минуле. Саме в перший день навчання проводять перший урок.

На жаль,  2022-2023 навчальний рік в Україні розпочинається в умовах воєнного стану.  Війна розкрила нам щось дуже важливе – розкрила нам самих себе. Ми зрозуміли, що ми сильні, можемо постояти за себе та успішно боротися проти сильнішого ворога. Тому не випадково тема першого уроку  цьогоріч звучить так: «Ми – українці: честь і слава незламним!» Мета уроку: виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, допомога армії; глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні, тих, хто втратив житло або був змушений його покинути; стійкості до впливів пропаганди країни – агресора.