Прибирання шкільної території

Дата: 24.03.2023 17:04

Щорічно з приходом весни в Немирівській громаді стартує акція «За чисте довкілля». Здобувачі освіти та працівники Ковалівського ліцею традиційно долучилися та протягом тижня активно прибирали шкільну територію.

У супроводі класних керівників, працівників школи, діти взялися до робочого інвентарю та з ентузіазмом почали прибирати торішнє листя й траву, клумби. Кожен учень розуміє, що наша школа – їхня друга домівка, тому щиро прагне зробити територію ліцею чистою та доглянутою. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднує дитячий колектив у міцну дружню команду.

Під час такої суспільно-корисної праці школярі вчаться дбати про довкілля та допомагати один одному.