Оновлення актової зали

Дата: 15.02.2022 17:17

Ковалівський ліцей — це сучасний опорний заклад освіти , діяльність якого спрямована на особистість кожного учня, розвиток його талантів та здібностей. Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Діти проводять в школі більшу частину свого дня. Саме тому ліцей  має затишну домашню атмосферу, є чистим та відремонтованим, оснащення класів школи є сучасним, а самі класи світлі, просторі та теплі. Школа має бути осередком мрій, де кожен учень повірить в те, що зможе себе реалізувати як особистість. Актова зала  - це серце приміщення школи, адже тут проводиться безліч різноманітних заходів пізнавального, виховного, творчого спрямування.

Дякуючи  міському голові Віктору Качуру та начальнику Відділу освіти Немирівської міської ради Аллі Мрищук , які переймаються, аби  кожен  заклад освіти Немирівської громади мав гідні умови для освіти та розвитку дітей, з розумінням ставляться до потреб школи та її вихованців, актова зала, на ремонт якої було виділено кошти із залишку освітньої субвенції за 2020 рік , зазнала перетворення.

Проведено капітальний ремонт актової зали , зокрема виконано ряд робіт:

• виконано штукатурення та пофарбування стін;
  • замінено двоє дверей;
  • замінено внутрішні електричні мережі з установленням електричних щитків;
  • оновлено освітлення;
  • оновлено оздоблення сцени;
  • замінено старі , поламані  дерев’яні крісла на нові м’які, комфортні;
  • оновлено оздоблення вікон на жалюзі та ролети;
  • закуплено сучасну якісну звукову апаратуру, мультимедійне обладнання ( проектор, дошка, ноутбук).

Тепер наша актова зала сяє теплими, сонячними кольорами й здається, що весна все-таки наближається. Адміністрація ліцею, вчителі, учні та батьки висловлюють найтепліші слова подяки Віктору Миколайовичу  та Аллі Євгеніївні за  турботу. Низький уклін Вам за Вашу натхненну й самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у підростаюче майбутнє нашої громади.

Сподіваємось, оновлена зала стане місцем народження нових талантів і реалізації найсміливіших  творчих задумів!