Андріївські вечорниці

Дата: 01.12.2023 17:38

З – поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим є день Андрія, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті, влаштовуючи там усілякі забави. З метою поглиблення знань учнів про зимові календарні свята, ознайомлення дітей зі звичаями святкування вечорниць, сприяння відродженню національної свідомості, виховання у дітей поваги до народних традицій ,  учні 6-Б класу з класним керівником Л.М.Руденко  провели виховний  захід «Андріївські вечорниці» .

Під час заходу звучали народні пісні, проводилися веселі конкурси, відбулося чарівне ворожіння, кусали смачну калиту. Наша молодь пишається народними обрядами наших пращурів, адже це величезний скарб, який передається із покоління до покоління.