Уроки з мінної безпеки для школярів

Дата: 14.03.2023 18:03

З 24 лютого 2022 року питання безпеки вийшло на інший рівень. Нині воєнні ризики є частиною життя, тому маємо бути готовими захистити себе і дітей.

Формування ключових та стійких компетенцій у дітей про безпечну поведінку у час війни та після її завершення – одне з головних завдань учителів та батьків.

На уроках з мінної безпеки учні дізнаються як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть сховатися, які знаки про них попереджають та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо побачив міну чи боєприпас .

В уроці зібрано ключову інформацію з мінної безпеки, яку дитина має знати, щоби вберегти своє життя.

Уроки насичені цікавими завданнями, мультфільмами, відео з працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Діти точно не сумують, а найголовніше — запам’ятають усі правила безпечної поведінки!