Великоднє свято

Дата: 18.04.2023 18:17

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Великдень. Воно супроводжується численними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Тож саме з метою ознайомити учнів з народними традиціями та святами через фольклор та народознавство, виховувати почуття причетності до прадавньої культури нашого народу у Ковалівському ліцеї був проведений виховний захід «Світле свято Воскресіння», яке підготували учні 5-Б класу з класним керівником Руденко Л.М.

На свято завітали  учні 5-А класу та вчителі. Учасники дійства з невимовною щирістю намагалася донести до присутніх величність і особливе значення Великодня.

Школярі вміло декламували вірші, співали пісні, розповідали легенди про Великдень та традиції, пов’язані з цим святом. Цікавою була й інсценівка «Великодній кошик», в якій учні зіграли ролі всіх складових святкового кошика.

Проведений захід збагатив усіх духовно і засвідчив те, як радісно і велично Великдень зустрічають і святкують українці. Нехай  дзвони Великодня принесуть  радість, віру, надію, любов і перемогу!