Дата: 23.09.2021 18:45

Із метою популяризації здорового способу життя, виявлення спортивних навичок та вмінь учнів в умовах змагань, активізації рухової діяльності дітей, виховання в них патріотизму, взаємовиручки під час ігрової діяльності серед однолітків у Ковалівському ліцеї  з 6 по 10 вересня 2021  року відбувся Олімпійський тиждень.

У рамках тижня організовано чимало цікавих заходів: тематичні години спілкування, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, виставка газет, малюнків, флешмоб, спортивне свято. Все це покликано вчити цінувати власне здоров’я, виховувати потребу в руховій активності, зміцненні здоров’я, залучає  до активних занять спортом. Також учні нашої школи взяли участь у всеукраїнському фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" .