«Медіація в освітньому просторі, як засіб збереження миру та порозуміння»

Дата: 29.03.2021 18:50

24 березня на базі КЗ Ковалівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - ліцей   працівниками психологічної служби було проведено онлайн психолого – педагогічний семінар на тему: «Медіація в освітньому просторі, як засіб збереження миру та порозуміння».

Медіація - це альтернативна форма вирішення конфліктів за участю третьої нейтральної сторони - медіатора, який допомагає сторонам дійти взаємоприйнятного рішення у конфлікті. Медіацію у нашій школі представляє  служба порозуміння «Довіра», яка діє з березня 2012 року. Учні, які пройшли навчання за програмою «Медіація однолітків», провели велику кількість кіл примирення, вирішення конфліктів, та інших.

Під час семінару, учасники  обговорили питання важливості роботи служби порозуміння на базі школи та  необхідності продовження навчань з підготовки медіаторів.